Zatrzymaj się dla siebie Spotkania warsztatowe Toruń

Holistyczne ścieżki zdrowia, które zmieniają naszą jakość życia i przywracają równowagę. Spotykamy się z tą częścią siebie, która w naturalny sposób ożywia twórcze impulsy płynące z głębi naszej Istoty. Uaktywniamy spontanicznym działaniem swój wewnętrzny potencjał. Uczymy się postrzegać siebie takimi jakimi jesteśmy naprawdę. Bierzemy udział w kreacji życia z przestrzeni wolnej i radosnej Istoty. Uzdrawiamy relacje, które blokują dostęp do naszej Obfitości, Mądrości i Mocy. Zapoznajemy się z obszarami swojej świadomości, które otwierają przestrzenie do harmonii, zdrowia, spokoju i Miłości.

 • 9 luty sobota

  ruch płynący z ciała, wiedza vedyjska, wyprawa w głąb siebie, lektura ciała, rozpoznawanie a także uwalnianie negatywnych doświadczeń z przeszłości – lęki, nauka kochania i akceptacji swojego ciała takim, jakie ono jest. Wyrażanie siebie i swoich ekspresji poprzez intuicję, inteligencję, taniec, rozpoznanie, spontaniczność i miłość.

 • 2 marzec sobota

  ruch płynący z odwagi, przyjemności, zmysłowości. Budowanie własnej przestrzeni, w której dobrze się czujesz. Uznanie swojej własnej wartości, a także wartości drugiego człowieka. Akceptacja tego, co już się wydarzyło i dokonanie innego wyboru. Równowaga w braniu i dawaniu. Zarządzanie własnym instynktem, przetrwaniem. Kontakt z seksualnością i pieniędzmi.

 • 6 kwiecień sobota

  ruch płynący z Rodu. Jak zasilać się energią płynącą z rodu? Odczuwanie tego, co nam służy i nas wzbogaca (dotyczy jedzenia, miejsc, znajomości i wielu innych obszarów). Tworzenie bezpieczeństwa i dobra dla Siebie i innych Istot. Nauczymy się wykorzystywać w pozytywny sposób różne stany emocjonalne. Wybierzemy się również na randkę ze swoją Duszą.

 • 11 maj sobota

  ruch płynący z królestwa Miłości, będziemy uwalniać lęki przed porzuceniem i poczuciem izolacji, smutek, strata. Spotkamy się z rodzicami i przodkami. Dowiemy się, co uruchamia czakrę serca i jak stymulować tę głębię również w praktyce. Zdolność kochania siebie i życia. Odkrywanie piękna istnienia.

 • 1 czerwiec sobota

  ruch płynący z wewnętrznego dziecka. Rozpoznanie, co jest moje, co twoje, kontrola – spontaniczność, tęsknota – twórczość, prawda – kłamstwo. Rozpoznanie i akceptacja swojej natury, swojego potencjału. Nauczymy się tworzyć nasze życie w zgodnie z planem Duszy.

 • 6 lipiec sobota

  ruch płynący z Mocy uważności, potęgi umysłu i Jedności. Będziemy się skupiać na umiejętności bycia świadomym i uważnym z jasną wizją tego czego pragniemy. Uruchomimy wyobraźnię, która odpowiada za manifestację wszystkiego o czym myślimy i marzymy. Dotkniemy głębi świtów subtelnych poza zmysłami. Zaczniemy postrzegać świat w Nowy sposób.

 • 3 sierpień sobota

  ruch płynący z energii kosmicznej. Wychodzimy na spotkanie głębokiego spokoju, który mieszka w naszej duszy i jest częścią Wszechobecnego Ducha. Harmonizowanie czakry korony i odczuwanie integracji ciała, umysłu i duszy. Nauka medytacji w ruchu, w obecności dźwięków jak i zarówno w ciszy. Rozbudzenie możliwości życia duchowego podczas naszych codziennych zajęć.

Co robimy podczas warsztatów?

Praktykujemy i jeszcze raz praktykujemy uważność. Ćwiczymy w parach, samodzielnie i grupie. Obserwujemy i odczytujemy swoje ciało fizyczne, emocje, mentalne, uczucia, umysł. Rozwijamy swoją intuicję i podnosimy wibrację poprzez rozpoznanie, intuicyjny taniec, malowanie, muzykoterapię, medytację, ćwiczenia oddechowe. Uwalniamy stany emocjonalne i otwieramy się na Dobrostan.
Czas na zmiany w naszej świadomości, sposobie życia, myślenia, pracy, relacjach, partnerstwie, żeby nasze życie wypełniało się zrozumieniem, pasją, mądrością, wolnością, miłością i pełnią.

Prowadzi Joy Teresa Maria Brynkus

Uzdrowicielka, Dyplomowana nauczycielka Vedic Art, Coach Holistyczny, Certyfikowana uczestniczka Dwupunktu i Ustawień Systemowych, Certyfikowana konsultantka Ayurvedy, Masażystka, Terapeutka z bogatym doświadczeniem w pracy z ludźmi, Dusza Podróżnika, Veganka, Mama trójki dzieci, Babcia.

Dla kogo warsztaty holistyczne?

Jesteś tutaj, więc z pewnością dla Ciebie, ponieważ nawigujące serce zawsze wskazuje właściwy kierunek. Jeśli uczynisz nieświadome świadomym, przestanie ono rządzić Twoim życiem, dzięki temu przywracasz Sobie wolność i radość Tworzenia.

Cena

Całodniowe warsztaty holistyczne: 250 zł
Dla osób, które brały udział w naszych spotkaniach, warsztatach, medytacjach lub są klientami naszego Centrum Holistyczne Joy,
inwestycja w siebie: 200 zł


Miejsce
Toruń, ul. Długa 4 Centrum Holistyczne Joy


Czas

soboty jw. w godzinach od 10.00 do 17.00 z godzinną przerwą na obiad

Zapisy

Gwarancją uczestnictwa jest zgłoszenie i wpłata zaliczki. Ilość miejsc ograniczona.

Email:  joybrynkus@gmail.com
Telefon: +48 889 299 661

Najcenniejsze, jeśli Jesteś w dobrej relacji z samym sobą. 

Ceremonia uwalniania lęków i odkrywania swojej własnej Mocy